poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Bohaterowie


Nicole Blanck
Nicole ma 17 lat, mieszka w Londynie ze swoim ocjcem. Ma grupkę "przyjaciół", którzy tak na prawdę ją ośmieszają i obgadują za plecami.Gdy miała 8 lat zmarła jej mama, ojciec od tego czasu pije i ćpa. Ma też siostrę Alex, która ma teraz 24 lata, odeszła od rodziny w wieku 18 lat i obecnie mieszka w Nowym Jorku ze swoim mężem, zerwała wszelkie kontakty z rodziną, co bardzo zabolało dziewczynę. Na 15 urodziny Nicole wytatułowała sobie napis na lewym nadgarstku "You know my name, no my story". Na 16 urodziny wytatułowała sobie napis na prawym nadgarstku, "I'm just the..."

Niall Horan

Niall ma 19 lat. Całe jego życie to imprezowanie i wykorzystywanie dziewczyn. Razem ze swoim przyjacielem Harrym często są sprawcami zamieszek w Londynie.Mieli kiedyś problemy z narkotykami. Na lewym nadgarstku ma wytatułowany napis "...opposite of you", zaś na prawym napis "You only live once", który wytatułował sobie razem ze swoim przyjacielem. 

Harry Styles

Harry ma 19 lat, mieszka w Londynie. Razem ze swoim przyjacielem Niall'em imprezują, piją, wykorzystują dziewczyny. Kilka razy zgarniała ich policja. Oboje mają wyrok w zawieszeniu za posiadanie i sprzedawanie narkotyków nieletnim. Na prawym nadgarstku ma taki sam napis, jak jego przyjaciel "You only live once". Na lewym barku ma napis "A true friend is the only one", który wytatułował sobie gdy Niall uratował mu życie...

Znaczenia tatułaży.

Nicole
"You know my name, no my story" - "Znasz moje imię, nie moją historię"
"Im just the..." - "Jestem tylko..."

Niall
"You only live once" - "Żyje się tylko raz"
"...opposite of you" - "...twoim przeciwieństwem"

Harry
"You only live once' - "Żyje się tylko raz"
"A true friend is the only one" - "Prawdziwy przyjaciel jest tylko jeden"

UWAGA!
W opowiadaniach będą pojawiały się przekleństwa i sytuacje +18. 2 komentarze: